MENU

Wykształcenie

Ukończył Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie. Posiada siedemnastoletnie doświadczenie w zakresie chirurgii ogólnej. Specjalizacja z chirurgii ogólnej zdobywana pod okiem dr n. med. Jerzego Lubikowskiego na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Szpitala Wojewódzkiego w Szczecinie. Obecnie również w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Doświadczenie z chirurgii plastycznej zdobywane pod kierunkiem Prof. Piotra Prowansa w Klinice Chirurgii Plastycznej Endokrynologicznej i Ogólnej w Policach. Aktualnie zatrudniony na Oddziale Chirurgii Ogólnej w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej w Lublinie.

Doświadczenie

Doświadczenie chirurgiczne dr Łokaja obejmuje cały zakres chirurgii ogólnej, operacje przepuklin brzusznych, operacje żylaków kończyn dolnych, zabiegi proktologiczne, zaawansowane zabiegi laparoskopowe. Dr Łokaj zajmuje się również chirurgią endokrynologiczną, a szczególnie operacyjnym leczeniem chorób tarczycy, przytarczyc i nadnerczy. Systematycznie poszerza swoje umiejętności uczestnicząc w zjazdach i szkoleniach w najlepszych ośrodkach w Polsce.

Prywatna praktyka

Dr Łokaj od 2009 roku prowadzi prywatną praktykę lekarską, zajmując się przede wszystkim konsultacjami chirurgicznymi, chorobami proktologicznymi, operacyjnym leczeniem chorób tarczycy, przytarczyc i nadnerczy, chorobami onkologicznym przewodu pokarmowego oraz chorobami żył kończyn dolnych.